AKTUÁLNĚ

 

 

Vážení zákazníci,

v AVIONu Brno jsou otevřeny tyto obchody. Obchody a služby.

 

Ve stravovacích provozovnách Guty a Gyros&Grill je aktuálně možné zakoupit jídlo s sebou, není možné ho konzumovat v prostoru nákupní pasáže ve stravovací zóně.

V případě otázek kontaktujte přímo konkrétní obchod, telefonní čísla do všech prodejen najdete na našem webu přímo v profilu prodejny: https://www.avionbrno.cz/stores.


Vážení návštěvníci,

bezpečnost zákazníků, nájemců a spolupracovníků jsou hlavními prioritami našeho nákupního centra. Pečlivě sledujeme situaci a kroky místních úřadů a jednáme v souladu s jejich doporučeními.

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu.

Pro zajištění maximální bezpečnosti vás žádáme o dodržování následujících pravidel:

  • Do centra vstupujte pouze s respirátorem.

  • Využívejte dezinfekce instalované u vstupů do centra, v centrální části v jídelní zóně, za pokladnami Tesco i na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.

  • Dodržujte rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže infografika na podlaze centra.

  • Neshromažďujte se na toaletách a v odpočinkových zónách.

  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.

  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Současně vás prosíme o pochopení omezené dostupnosti odpočinkových zón a jiných prostor k sezení. Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na AVION linku na tel. čísle +420 543 539 907.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Avion Brno