Baumax

Zákazník, jeho potřeby, cíle a vize se vždy nacházejí v centru našeho zájmu. Jsme moderní dynamická společnost, která se Vašim potřebám přizpůsobuje. Náš sortiment šijeme na míru Vašich přání a požadavků.

Provozujeme také internetový obchod, kde naleznete širokou nabídku produktů. Zboží si objednáte z pohodlí vašeho domova a my vám objednané zboží připravíme k osobnímu odběru nebo doručíme na adresu určení.

Ve všech našich dalších 23 velkoplošných prodejnách naleznete vše pro stavbu, rekonstrukci i zařízení Vašeho domu, bytu i zahrady. Vynikáme zcela nejširší bezkonkurenční nabídkou podlahových krytin, keramických obkladů, dlažeb, laminátových a dřevěných podlah a všeho příslušenství. Pokud jste se rozhodli zrenovovat, nebo postavit novou koupelnu, jste u nás správně. Jen u nás naleznete tak širokou nabídku sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Vyberete si u nás i kvalitní kuchyňské linky, sedací soupravy, nábytkové stěny, pohovky a ostatní nábytek. Vše od renomovaných a prověřených výrobců.

 

Přesvědčíme Vás o tom, že náš sortiment vyniká nejen širokou nabídkou, vysokou kvalitou a dostatečným množstvím, ale vždy nejnižší cenou na trhu! Naši zkušení specialisté, Vám díky svým praktickým zkušenostem, poskytnou vždy kvalitní a odborné poradenství. Každý den pro Vás připravujeme atraktivní a jedinečné nabídky.

 

S naší Baumax aplikací Vám nic neunikne, získáte další dodatečné výhody, budete mít přehled o aktuálních akcích a nabídkách.

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

www.baumax.cz