Hope sport

HOPE SPORT působí na trhu se sportovním zbožím více jak 20 let. Nakoupit u nás můžete nejen na eshopu, ale také ve čtyřech kamenných prodejnách v rámci Moravy, ve kterých přinášíme rozsáhlý sortiment značkového sportovního vybavení. Prodejna v AVION Shopping Parku v Brně je specializovaná na prodej a poradenství v oblasti lyžování (sjezdové i běžecké), cyklistiky a in-line.

 

Lyžování 

 

Nabízíme značkové sjezdové lyže, lyžáky, oblečení a doplňky mnoha světových značek (Elan, Volkl, Atomic, Fischer a jiné). Zabýváme se také tvarováním lyžařské obuvi pro vyšší komfort tzv. Custom Fit (Atomic + Salomon).

 

Cyklistika

 

Široká nabídka kol a elektrokol, cyklodoplňků a servisních služeb. Specializujeme se na prodej značek Giant, Rock Machine, 4Ever, KTM a Amulet. Nabídka kol je opravdu pestrá, vybrat si můžete od dětských a juniorských kol, přes krosová a horská kola až po elektrokola. To vše za výborné ceny. Ve spolupráci s německou společností SQ Lab se specializujeme na poradenství v oblasti ergonomie a pohodlí během jízdy na kole.

 

In-line

 

V naší prodejně najdete širokou nabídku kolečkových bruslí značek Rollerblade a K2 včetně doplňků a příslušenství.

 

Usilujeme o spokojeného zákazníka, který u nás najde kvalitní zboží, cennou radu a pomoc při výběru zboží a rozhodování se o koupi a v neposlední řadě kvalitně provedený servis sportovního vybavení. Těší se na Vás odborný personál se zkušenostmi s profesionálním sportem. 

 

více zde: https://www.hopesport.cz


TELEFON

778 429 448

MÍSTO

Podlaží 0

STANDARDNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Ne 10:00 - 19:00